Veľkoobchod

V prípade zájmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte na info@baylee.sk

V našej ponuke nájdete vybrané nami distribuované produkty od týchto spoločností:

Dr. Bronner’s

Dr. Bronner’s je rodinná firma, ktorá neustále sleduje víziu jej zakladateľa Dr. E.H. Bronnera, vyrábať spoločensky a ekologicky zodpovedné produkty tej najvyššej kvality. Všetky produkty spĺňajú viacero certifikácií a pocházdajú z Fair Trade projektov. Svoje zisky firma využíva na aktivity ktoré prispievajú k lepšiemu svetu. Dr. Bronner’s je najpredávanejšia značka prírodných mydiel v USA.

Tropical Naturals

Svetoznáme prírodné africké čierne mydlá Dudu-Osun konečne aj u nás. Vyskúšajte na vlastnej tvári a zistíte prečo sú také úspešné.

Jarrow Formulas

Cieľom spoločnosti Jarrow Formulas je podpora optimálneho zdravotného stavu pomocou vysokokvalitných, účinných a dostupných doplnkov výživy na vrcholnej úrovni, založených na pevnom vedeckom výskume. Profesionáli zo spoločnosti aktívne spolupracujú v klinických štúdiách ako aj s vedcami na univerzitách, inštitútoch a iných akademických zariadeniach po celom svete.

Bell Plantation

Arašidové maslá PB2 sú dovezené z USA, kde ich vyrába rodinný podnik Bell Plantation. Na svojich farmách vypestované arašidy pomaly upražia a stlačením odstránia 85% tukov. Proces prebieha celkom bez chemických prísad. Výsledkom je produkt PB2, ktorý si u nás môžete objednať prostredníctvom nášho e-shopu.

Wild Planet

-Všetky prirodzené Omega-3 mastné kyseliny zachované – varené(sterilizované) len raz, priamo v konzerve (1,250mg EPA a DHA v jednej porcii)

-Ocenené Greenpeace 1. miestom v udržateľnosti rybolovu – lov je výhradne pomocou udice alebo vlečenej udice

-Bez pridanej vody, oleja alebo inej výplne. Prosíme nezlievať!

-Úplne iný zážitok z tuniaka!

DōMatcha

Dō (číta sa ‘doh’) je japonský symbol pre ‘cestu’. DōMatcha® znamená ‘Cesta Matcha-(e)’. Vybrať sa na túto cestu je výprava na ktorú sa oplatí ísť; je to výprava, ktorá spája ľudí do oslavy zdravia a jednoduchej krásy života. Pozývame vás zdieľať s nami túto cestu a objaviť DōMatcha®!

Aktuálne novinky priamo na váš e-mail.