Moderná prírodná kozmetika? To je benecos!

Doposiaľ boli prírodné kozmetické výrobky nenápadné a bezfarebné. Teraz je tu ale nová alternatíva: Značka benecos je moderná prírodná kozmetika za prijateľnú cenu !

Prírodné kozmetické prípravky benecos vyrába spoločnosť cosmondial GmbH & Co. KG, mladá a dynamická firma, ktorá bola založená v roku 2008 v nemeckom Aschaffenburgu, manželmi Stephanem a Silke Beckerovými. Ich základnou myšlienkou bolo viesť na trh modernú prírodnú kozmetiku za ceny dostupné pre všetkých. Značka sa veľmi skoro stala obľúbenou v mnohých európskych krajinách a od roku 2012 sa dostáva do celého sveta. Zahŕňa hlavne výrobky dekoratívnej kozmetiky ale taktiež kozmetické výrobky pre starostlivosť o celé telo.

Pod značkou benecos nájdete výrobky, ktoré sú certifikované podľa štandardov pre prírodnú kozmetiku BDIH a neobsahujú parafíny, parabény, silikóny, PEG (zlúčeniny polyethylenglykolu), syntetické farbivá, prídavné vonné látky a ani ďalšie ďalšie ropné zložky.

Výrobky nie sú testované na zvieratách. Značku nájdete na zozname spoločností vedených organizáciou PeTA, ktorá je najväčšou svetovou neziskovou organizáciou bojujúcou za práva zvierat. Mnohé výrobky taktiež nesú certifikáciu Vegan. Obsahujú unikátny benecos-Biomix, tvorený siedmimi prírodnými výťažkami: z nechtíka lekárskeho, ruže šípkovej, bazy čiernej, ľubovníka bodkovaného, lipy malolistej, žihľavy dvojdomej a lopúcha väčšieho.

Mnohí zákazníci oceňujú na produktoch značky benecos, že aj keď sa jedná o prírodnú kozmetiku s certifikáciou a s veľmi kvalitným zložením, je dostupná za priaznivé ceny. Spôsoby ako to dosiahnuť sú ekonomické a zároveň ekologicky šetrné. Je vhodná aj na veľmi mladú pleť, ale silu prírody v jej zložení si užije každý.

Dekoratívnu kozmetiku Benecos si môžete zakúpiť na našom e-shope https://baylee.sk/?s=benecos alebo priamo na našej predajni, kde Vám radi poradíme.

Kontakt

 

Publikované: 02. 10. 2018
Tagy: # benecos

Zdieľať

Odporúčané články

Faith in Nature

História značky Faith in Nature začala už pred 40 rokmi, v čase keď sa výroba prírodných produktov iba začala prebúdzať . Základnou myšlienkou bola výroba produktov šetrných k pokožke a k prírode zároveň. Faith in Nature dodnes dôsledne dbá na výber kvalitných surovín, nepoužíva žiadne synteticky vyrobené prídavné látky. Základom produktov je pramenitá voda pochádzajúca z jazera Lake District. Suroviny pochádzajú z miestnych zberov a z Fair trade produkcie. Výrobný proces je založený na často tisícročných poznatkoch a skúsenostiach liečivých látok v spojení s modernými výrobnými technológiami.

Nie je mydlo ako mydlo – BIO kastílske mydlo Dr.Bronner´s

Verili by ste tomu, keby vám niekto povedal, že existuje mydlo, ktoré má viac ako 18 využití?

ALOA PRAVÁ (Aloe Vera) – liek na všetko

Aloa pravá je sukulentná rastlina, ktorá rastie prevažne v tropických a subtropických oblastiach. Je obľúbeným liečivom už tisícky rokov.

Aktuálne novinky priamo na váš e-mail.