Faith in Nature

História značky Faith in Nature začala už pred 40 rokmi, v čase keď sa výroba prírodných produktov iba začala prebúdzať . Základnou myšlienkou bola výroba produktov šetrných k pokožke a k prírode zároveň. Faith in Nature dodnes dôsledne dbá na výber kvalitných surovín, nepoužíva žiadne synteticky vyrobené prídavné látky. Základom produktov je pramenitá voda pochádzajúca z jazera Lake District. Suroviny pochádzajú z miestnych zberov a z Fair trade produkcie. Výrobný proces je založený na často tisícročných poznatkoch a skúsenostiach liečivých látok v spojení s modernými výrobnými technológiami.

Faith In Nature bola založená v roku 1974 na základe viery, že prírodné etické produkty, by mali byť dostupné pre každého. Rivka Rose vyrastala v New Yorku a jej vášňou vždy boli rastliny. Od vypestovania prvého avokáda v malom kvetináči na okne až po štúdium bylinkárstva jej vášeň stále narastala. Rozhodla sa teda presťahovať do Škótska a práve tam vznikla Faith in Nature.

Samozrejme, že v roku 1974 nikto nerozprával o “zelenej” kozmetike. Nebolo to moderné ani zaujímavé. Rivku to však neodradilo a naďalej sa venovala tomu, čo milovala. Verila, že jedného dňa sa to podarí a jej produkty si bude kupovať stále viac a viac ľudí. Chodila od dverí k dverám po celej krajine, až sa jej jedného dňa podarilo otvoriť obchod.

Tieto myšlienky sú aj naďalej to, čo poháňa celú firmu Faith in Nature. Pre svojich zákazníkov chcú len to najlepšie, čo dokáže naša Zem ponúknuť. Práve preto sa snažia o to, aby bola ich kozmetika ľahko dostupná. Používajú vyberané a kvalitné ingredience z prírody a veria, že ak všetkým ukážu, aké jednoduché je prejsť na prírodnú kozmetiku môže sa toho veľa zmeniť.
V podnikaní taktiež berú veľký ohľad na ľudí a životné prostredie. To znamená, že podporujú hlavne miestnu výrobu z miestnych surovín.

Faith in Nature sa snaží čo najviac využívať čarovnú silu prírody a to bez toho, aby ju poškodzovala. Veria, že využitie zdrojov z prírody, ktoré sú cruelty-free a vegan, prinesú do sveta zmenu a každý ich bude s radosťou používať. Ich snom je byť súčasťou prírody a tak sa snažia, aby tomu tak bolo.

Pretože tieto myšlienky a princípy nám nie sú cudzie, rozhodli sme sa do nášho sortimentu zaradiť aj tieto skvelé prírodné produkty od značky Faith in Nature a podporiť tak silu prírody.

Kliknutím na link pod textom sa Vám zobrazia naše stránky a online e-shop, kde si môžete tieto produkty prezrieť a ak Vás oslovia nezostanete len pri ich prezeraní a rovno si aj niečo objednáte. 🙂

Ponuka Faith In Nature

Publikované: 31. 08. 2018

Zdieľať

Odporúčané články

Moderná prírodná kozmetika? To je benecos!

Doposiaľ boli prírodné kozmetické výrobky nenápadné a bezfarebné. Teraz je tu ale nová alternatíva: Značka benecos je moderná prírodná kozmetika za prijateľnú cenu !

Nie je mydlo ako mydlo – BIO kastílske mydlo Dr.Bronner´s

Verili by ste tomu, keby vám niekto povedal, že existuje mydlo, ktoré má viac ako 18 využití?

ALOA PRAVÁ (Aloe Vera) – liek na všetko

Aloa pravá je sukulentná rastlina, ktorá rastie prevažne v tropických a subtropických oblastiach. Je obľúbeným liečivom už tisícky rokov.

Aktuálne novinky priamo na váš e-mail.